Akıllı Telefonlar 10 ŞUBAT 2017 / 16:51

Samsung’un katlanabilir telefonları için tarih verildi

Samsung katlanabilir telefon modelleri için çıkış tarihi netleşiyor. Pil problemi yüzünden ağzı yanan Samsung'un yeni teknolojiler için bir hayli temkinli olacağı belirtiliyor.

 

Samsung X serisi olarak adlandırması beklenen yeni modelinin çıkış tarihi netleşiyor. Katlanabilir telefon teknolojisiyle akıllı telefon sektörüne damga vurmaya hazırlanacak Samsung’un son batarya sorunu yüzünden temkinli davranacağı öngörülüyor. 

 

2017 yılının sonunda çıkacağı belirtilen Samsung X serisi katlanabilir telefonların seri üretim aşamasının stabil yürülemeyeceğine karar verildi. Kullanılacak plastik materyalin üretim aşamasına dair kuşkulara sahip olan şirket yönetiminin projesi 2018 ortasına ertelediği belirtilen bilgiler arasında. 


Katlanabilir akıllı telefonlar 2019'u bulabilir
 

Galaxy Note 7 modelinde yaşanan pil problemlerinin sancıları sürerken Samsung, tüm ürünlerin üretim süreçlerinde bir hayli hassas olmayı ilke edindiği biliniyordu. 

 

Akıllı telefon kullanım alışkanlıklarını büsbütün değiştirebilecek katlanabilir akıllı telefonlar için başka bir şirketin devreye girmesi mümkün olmazsa cihazların kullanıma sunulması 2019’u bulacak gibi görünüyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun