CES 2017 09 OCAK 2017 / 11:06

TCL Yeni Akıllı Bilekliği MOVEBAND’i Tanıttı!

TCL MOVEBAND akıllı bileklik teknolojiyi modayla buluştururken ekstra uzun pil ömrü, İtalyan tasarım seçenekleri ve pratik hareket kontrolü işlevlerini çok uygun bir fiyatta sunuyor.

 

Bu yeni ve şık akıllı bilekliğin şarjı tamamen doldurulduktan sonra standby modunda 30 gün dayanıyor. Tamamen şarj olması ise sadece iki saat sürüyor. Pratik hareketli kontrol fonksiyonu sayesinde kullanıcılar yalnızca bir bilek hareketiyle uygulamaları, örneğin müzik çaları veya fotoğraf makinesini kullanabilir.

 

Duruma göre renk ve tarzını değiştirmeyi sevenler ise, TCL MOVEBAND'in değiştirilebilir renklerinden ve gerçek deri bileklik seçeneklerinden faydalanabilir. Ürün paketinde başlangıç olarak iki seçenek bulunuyor: kadınlar için çift dönüşlü kayış ve unisex tek dönüşlü kayış.

 

Akıllı bileklik, kullanıcıların mesajlar, aramalar ve e-postalar gibi temel gündelik faaliyetlerini kolayca takip etmelerine yardımcı oluyor. Ayrıca fiziksel aktiviye, sağlık ve uyku takibi yapıyor. Tüm bunlar kullanıcıların gündelik programlarını kolayca yönetebilmelerini, fit kalmalarını ve aile ve arkadaşlarıyla bağlantılarını koparmamalarını sağlıyor. MOVEBAND, TCL Communication'ın MOVE giyilebilir ürünler serisini hareketi seven kullanıcılar için genişletiyor.

                                           

TCL MOVEBAND 2017'nin ikinci çeyreğinde Avrupa'da piyasaya sunulacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun