CES 2017 09 OCAK 2017 / 11:22

Yeni Ev Takip Sistemi Çözümleri: TCL LIFE

CES 2017, TCL'in ev içi akıllı güvenlik sistemlerine ev sahipliği yaptı. Kamera, hareket algılayıcıları ve kapı pencere dedektörleri sayesinde üst düzeyde güvenlik sağlayan yeni çözümler hakkındaki detaylı bilgiler haberimizde...

TCL
LIFE kullanıcıların yalnızca dış tehditleri takip edebilmesine değil, evdeki çocukları veya yaşlıları da yakından takip edebilmesine olanak tanır.Evinizi akıllı ve her zaman erişilebilir hale getirmenizi sağlayacak tüm araçları bir arada sunar. Eviniz üzerinden birbirine bağlı bir kamera, kapı ve pencere sensörü ve hareket dedektörü sahip yeni TCL LIFE çözümleri sayesinde akıllı telefonunuz üzerinden evinizin son durumunu anlık görüntülemeniz mümkün hale geliyor.

                                                              

Ev içerisinde estetik dışı bir görüntüyü engellemeye çalışan TCL güvenlik kamerası niteliğindeki LifeCam, kapı ve pencere sensörleri LIFESENSE ve her türlü izinsiz girişi tespit edebilen hareket dedektörleri LIFEDETECT ile evlerin güvenliğini en üst düzeye taşımayı amaçlıyor.LIFECONNECT sayesinde birbirine sürekli bağlı olan cihazlar mobil uygulama sayesinde anlık rapor sunma imkanı da sunuyor.

                                                   

Bu araçların hepsi kolayca kurulabiliyor ve hem iOS 8.0 hem de Android 4.0 sonrası tüm  akıllı telefonlar üzerinde kullanılabilen tek bir LIFEAPP uygulaması üzerinden yönetilebiliyor. Böylece kullanıcılar, istedikleri yerde ve mekanda evde neler olduğunu görebilecekleri eksiksiz ancak pratik bir çözüme kavuşuyor.

                                                

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun