Donanım 29 ARALIK 2016 / 14:47

AirPods’larda Pil Problemi Yaşanıyor!

Apple’ın başı birkez daha belada. iPhone 6s, MacBook Pro ve iOS’ten sonra bu kez de AirPods’ta ciddi problemler yaşanıyor. AirPods kullanıcılarına göre bazı kulaklıklar tutarsız çalışıyor.

 

Apple aygıtlarının kullanıcılara yarattığı farklı sorunlardan sıkça bahsetmiştik. Gerek MacBook Pro’da yaşanan pil ve ekran problemleri, gerek iPhone 6s’teki pil problemi son dönemde Apple’ın başını bayağı ağrıtmıştı. Bu tip problemlere karşı müşteri memnuniyeti noktasında çok daha hassas olan Apple, duyurduğu değişim programlarıyla ünlü. 

iPhone 7 lansmanıyla birlikte tanıtılan, W1 çipiyle esnek kullanım, kablosuz üstün performans ve yüksek fiyatıyla gündemde kalmayı başaran AirPods kulaklıklar artık başka bir sebeplede gündemde. 

 

Batarya kılıfı stabil çalışmıyor

MacRumors’ta paylaşılan habere göre AirPods’un şarj işlemi sırasında ciddi sorunlar yaşanıyor. Öyle ki şarjı biten bir kulaklığı kılıfına taktığınızda kulaklık şarj oluyor ancak kılıfın şarjı öngörülenden çok daha fazla bitiyor. Bununla birlikte hem kulaklık hem de şarj kılıfının pilinin tutarsız çalıştığı da iletilen bilgiler arasında.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun