Fotoğraf/Video Kamera 24 OCAK 2017 / 09:21

Fujifilm’in yeni ürünü: X100F Premium

Fujifilm’in yeni ürünü X100F Premium, 24.3megapikselsensör ve en son geliştirilen fotoğraf işlemcisi ile serisinin en güçlü fotoğraf makinesi unvanını alıyor.Yeni model,en önemli özelliği olarak, eşsiz ve yeni geliştirilen bir hibridvizördahilinde optik ve elektronik vizör arasında geçiş yapılabiliyor.

 

24.3MP X-Trans™ CMOS III alçak geçişsiz filtre içermeyen bir CMOS sensör içeren X100F, X serisi tarihinin en yüksek performansını sunuyor. Yaklaşık 0.5 sn. açılış süresi, 0.2 sn. çekim aralığı, 0.01 sn. deklanşör gecikmesi ve 0.08 sn. çok hızlı AF ile makine tam da fotoğrafçının istediği gibi çalışıyor.

 

Fujifilm, 2011 yılının mart ayında tanıttığı Fujifilm X100 ile premium kompakt dijital fotoğraf makinesi sınıfında yeni bir piyasa segmentinin öncüsü olmuştu.  X100, APS-C sensörü, yüksek hızlı fotoğraf işlemci motoru, yüksek performanslı Fujinon lens ve optik vizör ile elektronik vizör arasında geçiş yapabilen dünyanın ilk hibridvizörüne sahipti.Şubat 2013 tarihinde tanıtılan serinin ikinci kuşağıFujifilm X100S ise yeni geliştirilen bir sensör ve fotoğraf  işlem motoru sundu. Eylül 2014’de seriyi güncelleyen Fujifilm, dünyanın ilk elektronik telemetre fonksiyonu ile övünen ve premium kompakt dijital kamera segmentine en son teknolojiler ile sürekli olarak liderlik eden Fujifilm X100T’yi tanıttı.

 

AİLENİN YENİ ÜYESİ
 

Şimdi, serinin dördüncü kuşağı olan X100F sahneye çıktı. En yeni fotoğraf sensörünü ve yüksek hızlı fotoğraf işlem motorunu içeren X100F, serinin en yüksek fotoğraf kalitesini ve mobilitesini sunuyor. Premium kompakt dijital kameraların en son ürünü olan bu makine, gelişmiş kolaylığın bir simgesi olan gelişmiş hibritvizöre sahip. Popülerliği kanıtlanmış olan zarif tasarımı korunan yeni model, kolay işlerliğe ağırlık verilerek önceki modelleri kullananların talepleri doğrultusunda şekillendirildi.

 

Türkiye’de ABD ile aynı fiyata ve 3 sene garantili olarak satışa sunulacak “X100F” Şubat’tan itibaren tüm dünya ile aynı anda Fujifilm Shop’lardan ve www.fujifilmshop.com adresi üzerinden 4.899TL fiyat etiketiyle temin edilebilir.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun