Fotoğraf/Video Kamera 28 ARALIK 2016 / 09:59

Xiaomi, Gerçek 4K Deneyimi Sunan Aksiyon Kamerasını Tanıtacak!

Xiaomi, Ocak ayında gerçekleşecek CES ’17 etkinliğinde tanıtacağı yeni aksiyon kamerası üzerinde yoğunlaştı. Gerçek 4K deneyimi sunması beklenen yeni modelin, rakiplerini bir hayli zorlayacağı bekleniyor.

 

Akıllı telefon pazarında iddialı telefon modelleriyle sivrilen Xiaomi, GoPro’nun bir zirveyi temsil ettiği aksiyon kamerası pazarına hükmetmeyi amaçlıyor. Mevcut 4K deneyiminin 30 fps maksimum hıza çıkabildiği günümüzde Xiaomi, Yi serisine ait olan yeni modeliyle 60 fps’de 4K deneyimi sunmaya hazırlanıyor. Ocak ayında Las Vegas’ta gerçekleştirilecek CES 2017’de görücüye çıkacak Xiaomi Yi yeni aksiyon kamerası için hummalı bir çalışmanın olduğu belirtiliyor. 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun