Giyilebilir Teknolojiler 09 ŞUBAT 2017 / 10:19

Atari temalı oyun saatleri geliyor!

Kickstarter üzerinden paylaşılan proje oyunseverleri sevindirecek cinsten. Zira artık akıllı saatler, basit adım ölçme gibi işlevlerin dışında oyun oynatmayı da mümkün hale getiriyor. İşte detaylar...

 

75 bin dolarlık hedef ile Kickstarter’daki yerini alan Gameband modelleri şimdiden beklenen hedef ulaşacak gibi görünüyor. 1,6 inç 320x320 AMOLED ekran ile gelen yeni modelde Snapdragon Wear 2100 işlemciye sahip. 400 mAh’lik batarya kullanılan akıllı saat Bluetooth 4.2 ile geliyor ve USB-C arayüzünden güç alıyor.  

Micro SD kart ile genişletilebilen hafızası olan saatin, 512 MB’lik RAM’e sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Tüm bunların yanında klasik bir akıllı saatin yapabildiği hemen hemen herşeyi yapan oyuncu saatlerinin geleceğine yakın zamanda şahit olacağız.


Atari oyunları kolunuzda

Atari ile özdeşleşen 20 ayrı oyunun kurulu olarak geldiği saatte oyun deneyimi farklı bir boyut kazanıyor denilebilir. Bu tip girişimleri desteklemek de bir hayli kolay. Bu link üzerinden Kickstarter sitesine gidip en az 100 dolar olmak kaydıyla Gameband-Atari projesine destek olabilirsiniz.


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun