Giyilebilir Teknolojiler 23 OCAK 2017 / 14:21

HTC’nin akıllı saatine ait görseller sızdırıldı!

Asyalı teknoloji devi HTC’nin yeni akıllı saat modellerine dair görseller sızdırıldı. Under Armour işbirliği ile üretildiği görünen saatin HTC için bir başlangıcı temsil etmesi bekleniyor.

 

Android&Me tarafından paylaşılan habere göre HTC, akıllı telefon pazarına adım atmaya hazırlanıyor. Daha öncede de karşımıza çıkan görsellerin netlik kazanmasının olduğu belirtilen bilgiler arasında. HTC tarafından net bir açıklama gelmediği öncelikli olarak belirtmemiz gerekiyor. Android Wear 2.0’ın çıkış tarihinin bir hayli yaklaştığı biliniyor. Görsellerde kurulu olarak gördüğümüz birinci sürümün, prototipleme ve test aşamasında referans olması için kurulduğu ve iddiaların doğru olması durumunda cihazın Android Wear 2.0 kurulu olarak geleceği belirtiliyor.Cihazın tasarımsal olarak diğerlerinden net bir farkı olduğunu söylemek güç. Zira Android ailesine mensup Motorola ve Samsung gibi üreticelerin teknik mimarisine bir hayli yakın olduğu belirtilen cihazın işlevsellik bazında diğerlerinden farklı olarak neler sunacağı bilinmiyor. Zarif ve spor bir tasarıma sahip yeni akıllı saatin, HTC algısı ile diğerlerinde daha sağlam olacağını söylemekte ise hiçbir sakınca yok.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun