Giyilebilir Teknolojiler 30 ARALIK 2016 / 10:08

Tim Cook AirPods’lar Hakkında Konuştu

Apple’ın dünyaca ünlü CEO’su Tim Cook, Apple ve AirPods hakkında konuştu. Cook’a görerAirPods satış rakamları açısından yılın aksesuarı olabilir

 

Apple iPhone 7’nin de tanıtıldığı etkinlikte AirPods’u tanıtmıştı. Sahip olduğu W1 algılayıcısı, Bluetooth 5.0’a uygun teknik tasarımı ve klasik kulaklık tanımını yıkan bir ilke ile serüvene başlayan AirPods’lar pek çok açıdan da ağır eleştirilere maruz kalmıştı.

 

Farklı bir kulaklık olduğu aşikar. AirPods için sadece farklı kavramı yetmiyor. Aynı zamanda hakkında pahalı, ortalama bir ses kalitesine sahip ve çabuk kaybolabilir gibi söylemlerin de ortaya atıldığı düşünüldüğünde AirPods’un başarısız bir kulaklığını tahmin etmek işten dahi değil. Ancak Tim Cook durumun böyle olmadığını açıkladı.

 

Tim Cook: Neredeyse Yok Satıyor

 

Apple’ın ünlü CEO’su Tim Cook, AirPods’lar hakkında konuştu. Yılın en çok satan aksesuarlar listesinde zirvelerde olacağını iddia eden Tim Cook bir kez daha rakamlar üzerinden konuşmaktan kaçındı. Daha önce Apple Watch ve iPad ürünleri için aynı yolu izleyen Tim Cook söyledikleri, açıklanan araştırma verileriyle netlik kazacaktır. Ancak hayatımızda henüz çok yeni olan AirPods’un iddia edilen etkiyi yaratması için belli zamana ihtiyacı var gibi görünüyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun