İnternet Hizmetleri 15 ŞUBAT 2017 / 12:39

Paracık ile iTunes kodu almak mümkün

Hopi, Paracık ile iTunes kodu alma imkânı sağlayan Eğlence Fabrikası iş birliği ile Avrupa’da bir ilke imza attı. Hopililer, artık uygulama içinden Paracıkları ile iTunes kodlarını alıp Paracık kazanabiliyor.

 

Hopi üyeleri, bu kodları Apple kimliklerine girerek kredilerini yükleyebiliyor ve milyonlarca müzik, film, TV şovu, uygulama, kitap, sesli kitabın bulunduğu iTunes Store, App Store ve iBooks Store’da ya da Apple Music üyeliği ve iCloud saklama alanı için kullanabiliyor.

 

Üyelerine 360 derece alışveriş deneyimi sunan Alışverişin app’i Hopi, Eğlence Fabrikası ile yaptığı iş birliği kapsamında Avrupa’da bir ilke imza atarak üyelerine, Paracık ile iTunes kodu alma imkânı sağlıyor. Kampanya kapsamında kullanıcılar, Hopilerinden Eğlence Fabrikası’nın “Hemen Satın Al” butonuna tıklayarak fiyat aralığı 10 TL ile 250 TL arasında değişen kodları Paracıklarıyla satın alabiliyor. Hopililer, Paracıklarıyla aldıkları iTunes kodlarını Apple kimliklerine yükleyerek; Grammy ödüllü şarkılar ve Oscar’a aday filmlere ek olarak milyonlarca müzik, film, uygulama, kitap, sesli kitabın bulunduğu iTunes Store, App Store ve iBooks Store alışverişlerinde istedikleri gibi kullanabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun