Yaşam Tarzı İnternet 08 AĞUSTOS 2016 / 11:28

Moofio, kayıp evcil hayvanların bulunmasına yardımcı oluyor

Evcil hayvanlara yönelik mobil platform Moofio, kayıp evcil hayvanların bulunmasına yönelik hizmetini duyurdu.

Evcil hayvanlar için geliştirilen mobil sosyal ağ Moofio, uygulama içinde bulunan özel bölümüyle kaybolan evcil hayvanların bulunmasına yardımcı oluyor. Bu bölüm içerisinde kullanıcılar, kayıp evcil hayvanlarının fotoğrafını ve bilgilerini paylaşarak yardım isteyebiliyor. Konuma göre de belirleme yapabilen hayvan sahipleri Moofio kullanıcılarının güç birliğinden yararlanabiliyorlar.
 
Moofio Kurucu Ortaklarından Can Aksoy konu ile ilgili olarak şunları söyledi: “Moofio’yu tasarlarken evcil hayvanların ve evcil hayvan sahiplerinin ihtiyaçlarından yola çıktık. Tek bir uygulama altında tüm ihtiyaçlara çözüm olmak istedik. Kayıp-bulunan bölümü bizim için oldukça önemliydi ve bu hizmet ile Moofio kullanıcılarının gücünü ortak bir amaca dönüştürmek istedik. Benzer durumlarda Moofio üyeleri güçlü bir ekip haline geliyor ve herkes kendi evcil hayvanı kayıp olmuş ruhuyla hareket ediyor. Çok etkileyici ve başarılı sonuçlar görüyoruz”.
ETİKETLER : Moofio Can Aksoy
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun