Oyun 11 OCAK 2017 / 13:07

Buz Beyazı Playstation 4 Şubat Ayında Türkiye’de

Sony, daha ince ve hafif olan standart PlayStation4’ün ilk farklı renk seçeneğini bu ayın sonundan itibaren piyasaya sürüleceğini duyurdu.

 

 

 

Buz Beyazı PS4, Türkiye’de Şubat ayında 500GB sabit sürücülü versiyonuyla piyasaya sürülecek. Kullanıcılar, sadece PlayStation üzerinde mümkün olan çok sayıda eğlence deneyiminin keyfine varabilecekleri zarif tasarımlı, sade PS4’ü bundan böyle orijinal “Jet Siyah” ve yeni “Buz Beyazı” seçenekleri ile temin edebilecekler.

 

Yazılım tarafında ise, PS4 yazılım portföyü, aralarında Resident Evil 7 biohazard, Nioh, Gravity Rush 2, Horizon Zero Dawn ve PaRappa The Rapper Remastered  gibi heyecanla beklenen oyunlarla genişlemeye devam edecek. Sony, kullanıcılara çeşitli donanım modelleri sunarak tüm Playstation ekosistemini daha da geliştirmeyi sürdürürken heyecan verici yeni yazılımları piyasaya sürmeyi ve ağ hizmetlerini genişletmeyi aralıksız olarak sürdürecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun